Vítězné derby!!

Dlouhá Ves – TJ Sušice ,,B“ 1:3
branky: 2. Mirvald Jakub – 40. Kratejl Petr, 59. Žežulka Václav, 90. Hrubec Pavel

Sestava: Stupka – Nový, Hrubec, Marek, Klíma V. – Farták, Blažek, Vaněk, Vinický – Kratejl, Žežulka

Střídali: Černý, Budil, Sotona, Jána

Los přivedl v prvním zápase jarní části proti sobě dva velké rivaly. Ve stejném čase jako A-tým nastoupili hráči rezervy do zápasu v Dlouhé Vsi. Úvod zápasu vůbec nevyšel, protože již ve 2. minutě se za domácí prosadil bývalý hráč TJ Sušice Jakub Mirvald. Poté hráči rezervy přebrali otěže zápasu a snažili se být na balonu a dostávat se kombinací do šancí. Těsně před poločasem se prosadil Petr Kratejl, který tak vstřelil svůj druhý gól za víkend. Po návratu ze šaten se dostali hráči rezervy do vedení, když se prosadila stálice rezervy Václav Žežulka. Rozhodnutí padlo v poslední minutě, když vedení zvýšil Pavel Hrubec a rozhodl o tom, že si rezerva odvezla z derby 3 důležité body.

Rezerva si tak připsala své vůbec první vítězství v letošní sezoně na hřišti soupeře a poskočila v tabulce na 10. místo. Nyní je v neděli čeká od 16:00 zápas s Malým Borem.