Ohlédnutí za uplynulým víkendem

Jiskra Domažlice „B“ – TJ Sušice 6:0

sestava: Gill – Hubáček Pavel, Klíma, Kodýdek, Hájek – Brabec, Králík, Čanecký, Varga – Vrhel, Maciu Andrei střídali: Hubáček Patrik, Blažek Hodně nepovedený výkon předvedli naši hráči na Chodsku, kde se střetli s benfikou Domažlic. Domácí, kteří hrají s velmi kvalitními, mladými hráči byli od začátku zápasu jasně lepší. Hned ve 2. minutě se prosadili po průniku z pravé strany hřiště. V 10. minutě bylo ještě hůř, když domácí zvýšili na 2:0 střelou z velkého vápna. Do poločasu přidali ještě jednu branku a o výsledku bylo rozhodnuto. Nyní čeká A-tým dvojzápas na domácí půdě proti Stříbru a Lhotě a tyto zápasy budou klíčové v boji o záchranu. Případný zisk minimálně 4 bodů by výrazně pozvedl akcie týmu na záchranu.

První z těchto zápasů je v plánu tuto neděli tedy 20. 5. 2018 od 17:00 proti Baníku Stříbro.

TJ Sušice „B“ – Měčín 1:4 (0:4)
Branka: Petr Kratejl

Sestava: David Kondy Konečný – Vašek Klíma (46. Martin Miroš), Tomáš Marek, Andrei Maciu, Patrik Hubáček (75. Jakub Novák) – Josef Farták, Martin Kalný, Lukyn Blaza, Marek Budil – Petr Kratejl, Martin Kulhánek

Do Sušice přijel suverén letošního ročníku okresního přeboru Měčín, kde mimo jiné zažívá skvělou sezónu Fanda Jarolím. Sušice vstoupila do zápasu dobře, ihned v prvních deseti minutách 3x ohrozila soupeřovu bránu po centrech do vápna.

V 15. minutě bohužel došlo k nedorozumění mezi gólmanem a stoperem Maciem, který se nakonec vstřelil místo plánované malé domů vlastní gól.
Vyrovnání měl na noze Martin Kulhánek, který se krásně uvolnil a z místa odkud se jindy nemýlí přestřelil.
pak přišla těžká sprcha pro domácí obranu, která předvedla žákovské chyby a během 4 minut 3x inkasovala. Bylo rozhodnuto. V druhé půli byla Sušice sice aktivnější, možná i lepší, ale kromě tyčky Budila a krásné branky Kratejla nestihla nic vymyslet a tak body odvezl Měčín.
Starší dorost: TJ Sušice – Košutka Plzeň 0:6 Dorostenci hráli dnes proti sousedovi z tabulky a možná svého soupeře i dost podcenili. Po poločasovém stavu 0:2 přišla gólová smršť, během které hráči Sušice obdrželi během 12 minut celkem 4 branky. Dnes to bohužel nevyšlo. Sestava: Stupka – Loffelmann, Černý, Krůs, Miroš – Špička, Gerčák, Míka, Skýpala – Hrubec, Kojzar Střídali: Kramár, Myslík, Rendl
Žáci TJ Sušice za 6 bodů!

Oběma týmům mládeže se o víkendu povedlo již po několikáté v této sezóně na domácím hřišti uhrát dvojité vítězství. Bylo to tentokrát opravdu o fous ale o to větší váhu body mají.