Odehráno! Rezerva vyhrála v Lubech!

Žáci za 6 bodů ! ! ! ! ! ! KP přebor starší Rapid Plzeň – TJ Sušice 1:4 Branky: 11. Ondřej Oja Míčka 32. Michal Novák Novis 39. Luky Kolařík 69. Jonáš Jony Krištof KP přebor mladší Rapid Plzeň – TJ Sušice 2:6 Branky: 7. Karas Lukáš, 9. Pája Poledník 25. Martínek Kulhánek 33. Poledník Pavel, 56. Poledník Pavel, 59. Davídek Hanula

Krajský přebor

TJ Sušice “A” – Slavoj Žihle 2:3 (0:2)
Branky: Mirda Vrhel Tomáš Klíma

Sestava: Karel Gill – Jan Čanecký, Ondra Skrbek, Lukáš Kodýdek, Luky Hájek – Jakub Brabec, Míra Králík, Jiří Skuhra, Fernando Varga – Tomáš Klíma, Miroslav Vrhel

Sušice vstoupila do možná nejdůležitějšího zápasu sezóny absolutně odevzdaně, což se promítlo u první branky, kde záložníci Sušice ve stoje přihlíželi brance v jejich síti. Snazší gól si Žihle asi přát nemohla. O pár minut pozdě domácí pasivně přistoupili k autovému vhazování a inkasovali podruhé. Tentorkát se hostí vyznamenali povedenou střelou z dálky. Poločasová pauza musela v domácích vzbudit týmového ducha a touhu po změně. Obrovskou tutovku promarnil v 50. minutě Brabec. V 58. minutě se povedenou dorážkou prezentoval Vrhel a snížil na 1:2. Bohužel Sušice znovu inkasovala. A znovu po zbytečné chybě v rozehrávce. V 68. minutě našel Vrhel dloubáčkem domácího kapitána, ten se hlavou nemýlil a všichni diváci věřili v nastartování týmu a obrat. Šancí bylo dost, bohužel ani jedna neskončila brankou a tak se bude muset Sušice vytáhnout za týden v Lubech, kde už půjde o všechno!

Okresní přebor – vítězné derby

Luby “B” – TJ Sušice “B” 0:2
Branky: Petr Kratejl, Lukyn Blaza

Sestava: David Kondy Konečný – Vašek Klíma, Patrik Hubáček, Tomáš Marek, Jakub Nový – Lukáš Blažek, Marek Budil, Florian Svoboda, Venca Žežulák – Josef Farták, Petr Kratejl

Střídali: Martin Miroš, Jan Löffelmann

Posun na 8. příčku a zároveň tak před svého velkého rivala zaznamenali hráči rezervy. Po výborném výkonu obrany a nuly na kontě gólmana Konečného se mohlo v neděli slavit cenné vítězství. Skóre otevřel jeden z nejdůležitějších hráčů letošní sezóny – Petr Kratejl, který stíhá hrát jak za “C” tým, kde je druhým nejlepším střelcem týmu, tak i za “B” tým, kde svými brankami zachraňuje sezónu a útočí na pozice nejlepšího střelce týmu. Klasicky roztáhl ramena, nastartoval svůj “tank”, vystřelil a padlo to tam.
Luby sice dále útočily a byly nebezpečnějším týmem, ale na velké zápasy tu máme Lukáše Blažka, který využil perfektně zahraného rohu Václava Žežulky a utvrdil tak výhru Sušice!

IV třída:

Hradešice “B” – TJ Sušice “C” 0:1 (0:0)
Branka: Libor Vaněk 87′

Sestava: Jaroslav Staněk – Radek Mottl, Josef Kadlec, Libor Vaněk, Ladislav Blažek – Josef Podlipský, Martin Kulhánek, Michael Votava, Petr Mottl – Petr Sotona, Vít Dušek

Střídali: Jan Chudy, Jakub Novák

Sušické céčko se s přehledem obešlo i bez svých střelců a tvůrců hry a s čistým kontem Jardy Staňka přivezlo v neděli z Hradešic 3 body!
V zápase, ve kterém byli domácí možná nebezpečnější a lepší, zvítězila zkušenost. Přeci jen tentokrát Sušice nastoupila v jednom z nejvyšších věkových průměrů vůbec. A když už to vypadalo, že se půjde do penaltového rozstřelu, tak se povedlo po rohu Kulhánka skórovat! V 87. minutě rozhodl o vítězství Libor Vaněk a podtrhl tak svoje skvělé výkony v celé sezóně!

“C” tým nyní čeká poslední zápas základní části sezóny. Následovat bude rozdělení a přeskupení do tzv. “Skupiny o titul”, do které Sušice bude vstupovat s příjemným náskokem.

Dorost: TJ Sušice – VD Luby 0:3 Starší dorostenci tentokrát nestačili na odvěkého soupeře, to když mu jednu branku darovali opět ze zbytečné penalty a další dvě branky padly po chybách. Domácím chyběla spousta hráčů, kteří byli perfekntě nahrazeni a doplněni hráči z mladšího dorostu. TJ Sušice – VD Luby 0:3 Mladší nastoupili v deseti lidech, což se projevilo na výsledku. Avšak kdyby Martin Kramár a Václav Rauner v druhé půli zachovali alespoň v 50% svých šancí chladnější hlavu, mohla se v derby na řece Otavě konat remíza.