Chudenice – TJ Sušice 3:2
branky: Karel Gill, Petr Kratejl
čk.: Andrei

Sestava: Konečný – Nový, Hubáček Patrik, Andrei, Klíma V. – Kramár, Blažek, Farták, Vrhel – Kratejl, Gill

Rezerva posílená o dva hráče A-týmu odjela do Chudenic pro tři body a průběh zápasu tomu také odpovídal. Hráči rezervy si od začátku snažili vytvořit mnoho šancí. Hned ve třetí minutě utkání po centru od Vrhela se do branky trefil Kratejl, který si počkal na odražený balon na zadní tyči. Ve druhé půli chtěla rezerva náskok navýšit, což se také povedlo, když se po balonu za obranu rozhodl Gill prokázat svou neskutečnou rychlost, zamířil a nekompromisně poslal balon okolo brankáře k pravé tyči branky. O výsledku se zdálo být rozhodnuto. Domácí, kteří byli namotivováni velkou podporou svých fanoušků se snažili vstřelit branku. To se jim povedlo, když se po faulu nového hráče rezervy, přezdívaného ,,Stanciu“ prosadil z penalty domácí útočník Vachtl. Nový hráč rezervy zároveň uviděl po faulu druhou žlutou kartu a musel odejít do sprch. 15. minut před koncem utkání bylo zle. To se totiž z levé strany hřiště prokličkoval k brance útočník domácích Pavel Vachtl a vyrovnal stav utkání na 2:2. V té době hráli i domácí o 10, protože druhou žlutou kartu v zápase uviděl obránce Bláha. Asi nejtvrdší direkt přišel v 91. minutě utkání. Vše již mířilo do penalt, když domácí hráč vystřelil z větší vzdálenosti, brankář Konečný míč vyrazil, ke smůle rezervy ovšem přímo na nohu útočníka domácích a ti tak otočili zcela ztracený zápas na 3:2.
Velkou pochvalu si zaslouží ten nejmladší na hřišti. Martin Kramár. Odehrál dobré utkání, nebál se dovolit si v souboji 1:1, vyhrával osobní souboje, Škoda, že se neprosadil v 72. minutě, když před ním byla zcela odkrytá branka soupeře.

Poděkování patří i hráčům A-týmu Vrhelovi a zvlášť Gillovi, který se v útoku jevil jako zkušený mazák. Dobře podržel míč, dokázala je rozehrát a vepředu byl hodně nebezpečný. Zároveň byl také tím, kdo na sebe dokázala udělat velké penzum faulů, po kterých byli hráči soupeře vykartováni. Celkem po faulech na Gilla bylo uděleno 3 žk. a 1 čk.