TJ Sušice – Holýšov 3:0
branky: 46. Vašák Dominik, 86. Hubáček Pavel (pen.), 89. Vrhel Miroslav

Sestava: Gill – Fuchs, Kodýdek, Skuhra, Čanecký – Brabec, Králík, Klíma, Varga – Vašák- Vrhel

Střídali: Hubáček Pavel, Hubáček Patrik, Kramár, Vichr

Po minulém týdnu, kdy A-tým zvítězil na Rapidu nastoupili hráči doma do veledůležitého zápasu proti Holýšovu. V případě výhry by se totiž naši hráči výrazně přiblížili už 10. místu. V úvodu byla na obou mužstvech vidět nervozita. Poté se naši hráči osmělili a snažili se dostat do vedení. Hosté dobře drželi balon, ale do žádné velké příležitosti se nedostali. Naopak naši hráči se v útoku hodně činili. Prázdnou branku netrefil Vašák, na brankáře hostů se ze strany hřiště řítil dobře hrající Vašák, ale ani podruhé neuspěl. V poslední šanci 1. poločasu se ocitl Vrhel, který nastřelil břevno.

Vstup do 2. poločasu byl výborný. Hned z první šance se prosadil Dominik Vašák, který využil centr z pravé strany a poslal balon hlavou k tyči hostujícího brankáře. Na kopačky hostů najednou dorazila nervozita, která hráčům výrazně svazovala nohy. V 67. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen záložník hostů a s vítězstvím našeho A-týmu to vypadalo dobře. Pojistku z penalty přidal v 80. minutě nestárnoucí Pavel Hubáček a závěrečný třetí gól přidal Miroslav Vrhel.

A-tým tak získal další vítězství a potvrzuje, že to se záchranou myslí skutečně vážně. Nyní je čeká zápas v Chotíkově, který je zatím v tabulce na skvělém 3. místě. V podzimním zápase naši hráči Chotíkovu podlehli 0:1. Zápas se hraje již v pátek od 16:00 na hřišti v Chotíkově.