Bez ztráty bodu!

IV třída muži

TJ Sušice “C” – Žichovice “B” 6:3 (3:2)

Branky: ⚽️⚽️ Martin Kulhánek, ⚽️ Petr Kratejl, ⚽️ Pavel Hrubec, ⚽️ Martin Miroš ⚽️Petr Sotona

Sestava: Jaroslav Staněk – Ladislav Blažek, Jaroslav Macháček, Libor Vaněk, Vít Dušek – Josef Podlipský, Pavel Hrubec, Martin Kulhánek, Pavel Kodýdek – Josef Kadlec , Petr Sotona

Střídali: Martin Miroš, Petr Kratejl, Miroslav Tonner,

Sušický C tým se postaral o svůj dosavadní rekord. Celou jarní část projel bez ztráty bodu a drží tak sérii sedmi výher v řadě. Poslední prohra je evidována z 30.9.2017. O to hezčí to je, když se o tento výkon podělilo již přes 30 hráčů, kteří do této sezóny nastoupili.

V dnešním trošku hokejovém utkání se prosadil nejlepší střelec týmu – možná už i soutěže – Martin Kulhánek. Bohužel zaostal o tři góly nad svým synem, který včera za žáky skóroval hned 5x ! Co by to pak bylo za víkend, kdyby se jak za B tým, tak i za Céčko netrefil “Maliňák” ?! Po poločase už se zápas dohrával a Sušice přidala další branky. Sotona, Kratejl tak i Miroš si udělali další čárky do kolonky střelců a všechny nyní čeká volný los. Po tomto volném víkendu bude rozlosována nadstavba, ve které se odehrají celkem 4 utkání. Sušici pak stačí k celkovému prvenství v této sezóně pouhé dva body!

Za par týdnu brzy v pralese navidenou ✌🏻

A tým se v nejdůležitější části sezóny trápí…

Krajský přebor muži

Luby – TJ Sušice “A” 3:1 (2:0)

Branka: Mirda Vrhel ⚽️

Sušice ve slušné sestavě vstupovala do zápasu jako mírný favorit, kort po jednoznačnépodzimní výhře nad tímto rivalem. Bohužel v první půli inkasovala dva zbytečné góly po chybách a přišla o naději na dobrý výsledek. Po změně stran se trefil Vrhel a stejně jako před týdnem jsme všichni doufali v obrat a urvání bodů. Bohužel opět se nepovedlo a Sušice se tak jednou nohou namočila do velkého boje o sestup a udržení v soutěži. Škoda spousty neproměněných šanci…

Sestava: Karel Gill – Pavel Hubáček, Lukáš Kodýdek, Tomáš Klíma, Tomáš Fuš – Jan Čanecký, Jaromír Králík, Jiří Skuhra, Luky Hájek – Imra Varga, Miroslav Vrhel

Střídal: Lukyn Blaza a Jakub Brabec

Sobota pro týmy Sušice bez porážky!

Okresní přebor muži

TJ Sušice “B” – Železná Ruda 5:0 (1:0)

Branky: Pavel Vinický ⚽, Pavel Hrubec ⚽, Jakub Nový ⚽

, Josef Farták ⚽, Martin Kotrba ⚽

Sestava: David Kondy Konečný – Vašek Klíma, Patrik Hubáček, Tomáš Marek, Jakub Nový – Maciu Valentin, Lukyn Blaza, Marek Budil, Josef Farták – Pavel Vinický, Petr Kratejl

střídali: Radek Mottl, Martin Kotrba, Pavel Hrubec, Martin Miroš, Jakub Novák

Krásný pohled se dnešní odpoledne naskytl všem fanouškům Sušického fotbalu. Pivo chutnalo jak mělo a padlo pět branek. Všechny navíc do správně sítě. branky postupně přidali tahouni C týmu – Vinický s Hrubcem. Dále pak střelec Farták, mladíček Nový, tak i především navrátilec, dnes už legenda a svědomitý otec – Martin Kotrba :)))

Výsledek a i průběh hry se povedl a Sušice zůstává po prvním dni víkendu napřič všemi kategoriemi neporažena!

Dorostenci vezou z Nýrska dva body a zanechali dobrý dojem!

Starší:

Nýrsko – TJ Sušice 3:3 (3:1) výhra Nýrska na penalty

Branky: Vojtěch Kojzar ⚽⚽, Florian Svoboda ⚽

Mladší:

Nýrsko – TJ Sušice 2:2 (1:1) výhra Nýrska na penalty

Branky: Josef Kadlec ⚽, Jakub Myslík⚽

Starší dorostenci se museli obejít bez pár důležitých jedinců, přesto tento zápas proti favoritovi zvládli na jedničku. První poločas se sice vyvíjel podle předpokladů a favorit svoji roli zvládal perfektně. Druhá půle však hosty nakopla k finiši, na který budou dlouho v dobrém vzpomínat. Vojta Kojzar vyrovnával minutu před koncem a zajistil tak Sušici bod, která nakonec prohrála na penalty.

Mladší dorost nastoupil opět v 10 lidech, což netřeba připomínat. Důležité je, že opět i přes tento handicap působil na hřisti jako lepší celek! Výborné výkony hráčů Kramára, Kadlece a Míky vedli k vybojované remíze, kterou opět jako u starších přinesla předposlední minuta zápasu. Netradiční střelec – Kuba Myslík, ještě více netradičním způsobem – hlavičkou, vyrovnal na konečných 2:2. Sušice nakonec veze pouze bod za prohru v penaltové loterii.

Nakonec je třeba kluků poděkovat za přístup a odvedený výkon, přeci jen proti soupeři, který má v tabulce o 15 (starší) a o 22 (mladší) bodů více se něco podobného nečekalo.

Radost na tváři určitě mají i Radek Mottl a Jakub Novák s Lukyn Blaza, kteří dokázali na jaře s dorostenci udělat kus práce a začíná se to prokazovat.

Mladší žáci:

TJ Sušice – Horazdovice 12:0 (6:0)

Branky: Martin Kulhánek ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️, Pája Poledník ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️, Lukáš Karas ⚽️, Daniel Kiml ⚽️